rixos yetenek yönetimi,rixos hr yetenek yönetimiYetenek YönetimiTüm çalışanlarının gerçek potansiyellerine erişmesini sağlamak için Rixos Group,gelişmiş yetenek yönetim sistemi ile grubu geleceğe taşımayı hedefler.
 

Yetenek Yönetimi

.

Zirveye giden yolu takip et...

Yetenek Yönetim sistemi tüm çalışanların potansiyellerini gerçekleştirmelerini hedeflemektedir. Performans sonuçları ve yönetici görüşleri doğrultusunda potansiyel çalışanlar belirlenir. Potansiyel havuzuna dahil edilen adaylar için kariyer ve gelişim programları hazırlanarak grubu geleceğe taşıyacak yetenekler yetiştirilir. Yetenek izleme süreci doğrultusunda potansiyel çalışanların kariyer planları düzenli olarak takip edilir.

Yükseltme Kurulu

Rixos Otellerinde terfiler; Departman Yöneticileri ve yine her dapartmanı temsilen bir çalışandan oluşan yükseltme kurulu tarafından yapılır.

Kurul aşağıda yer alan başlıklarda çalışanı değerlendirmeye tabi tutar,

  • Mesleki bilgisini ölçen yazılı test ve birebir uygulama
  • Yabancı dil bilgisi testi (yazılı ve gerektiğinde sözlü olarak yapılır)
  • Geçmiş dönem perfomans değerlendirme sonuçları dikkate alınır.
 

Lorem Elduren

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet.

 

Başarı

Hikayeleri

.

Yeteneklerimizden bazılarının başarı hikayelerini yayınladığımız bu bölümde grubun sağladığı uluslararası kariyer imkanlarının sizler içinde gerçek olabileceğini keşfedeceksiniz…