rixos çalışma koşulları,rixos çalışma şartlarıRixos'ta YaşamMutlu misafirlerin sadece mutlu çalışanlara sahip olmakla mümkün olduğu gerçeğinden yola çıkan Rixos Group,çalışanlarına en iyi koşulları sağlar.
 

Rixos'ta Yaşam

.

Markayı kurum kültürü var eder...

Rixos Group; mutlu misafirlerin, mutlu çalışanlarla mümkün olduğu gerçeğinden yola çıkarak çalışanlarına en iyi koşulları sağlar. Rixos’un kusursuz hizmet anlayışını ve sürekli gelişimi teşvik eden kurum kültürünü özümseyen çalışanlar, en yüksek standartta hizmet kalitesi ve misafir memnuniyetinin güvencesidir.

Kurum içinde farklılıklara saygı, adalet, eşitlik duygularını her zaman koruyan ve geliştiren bir iş politikasını hayata geçiren Rixos, yerel iş ve işçi yasalarına bağlı, objektif kriterlerin esas alındığı bir anlayış sonucunda ortaya çıkan kurallarla yönetilir.

60’ın üzerinde farklı ülke vatandaşını bünyesinde çalıştıran Rixos’ta kültür, din, dil, cinsiyet  farklılıkları saygıyla karşılanır. Ayrıca kişisel gelişim ve kariyer olanakları sağlanan çalışanların seçiminde adil bir yol izlenir.

Rixos'ta çalışmak

Rixos Group; adaletli yönetim, açık iletişim, bireysel sorumluluk, güven ve karşılıklı saygıyı temel alan bir insan kaynakları politikası izler. Rixos çalışanları; eşitlik ve adaleti esas alan büyük bir zincirin halkaları olduklarını hissederler. Huzurlu ve keyifli bir iş yerinde çalışmanın mutluluğunu taşıyan Rixos çalışanları, mesleki ve kişisel eğitimler ile her an kendilerini geliştirme olanağına sahiptirler. Rixos Group çalışanları; kariyer gelişimlerinin objektif ve net kurallarla belirleneceğinin güvencesini yaşarlar.

Rixos'un parçası olmak...

Rixos Group; işe alım stratejisini, alanında en iyi olan profesyoneller ve kendisini bu sektörde geliştirmek isteyen yeni mezunları istihdam etmek üzerine kurar. İşe alım sürecimiz üç aşamadan oluşur. Adaylar ön elemenin ardından başvurulan pozisyona göre; yabancı dil testlerine tabi tutulurlar. Son aşama olan mülakat süreciyle en uygun aday istihdam edilir.

Uluslararası deneyim olanağı

Rixos Group çalışanları, uluslararası bir markanın parçası olma avantajını her zaman hissederler. Rixos Group sektöründe standartları belirleyerek, çalışanlarına yenilikleri deneyimleme fırsatı sunar. Eğitim ve gelişim imkanlarının sürekliliğiyle kendinizi geliştirerek kariyerinizi planlamak için size bir çok imkan sağlar. 

 

Lorem Elduren

Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auctor, nisi elit consequat ipsum, nec sagittis sem nibh id elit. Proin gravida nibh vel velit auctor aliquet.

 

İnteraktif

Harita

.

Rixos İnteraktif Haritayı görüntülemek için tıklayınız.