rixos kariyer,rixos iş ilanları,rixos iş başvurusu,rixos iş imkanlarıİlk AdımÇalışanlarına huzurlu ve keyifli bir çalışma ortamı sunan Rixos Group,özel eğitim programları ve kişisel gelişim olanaklarıyla başarının kapılarını aralar.
 

İlk Adım

.

Başarmak için başlamak gerek...

Rixos Group, çalışanlarına huzurlu ve keyifli bir çalışma ortamı sunarken özel eğitim programları ve kişisel gelişim olanakları ile başarının kapılarını aralar.

Rixos Group; işe alım stratejisini, alanında en iyi olan profesyoneller ve kendisini bu sektörde geliştirmek isteyen yeni mezunları istihdam etmek üzerine kurar. İşe alım sürecimiz üç aşamadan oluşur. Adaylar ön elemenin ardından başvurulan pozisyona göre; yabancı dil testlerine tabi tutulurlar. Son aşama olan mülakat süreciyle en uygun aday istihdam edilir.


 
Nasıl başvurabilirim...

Rixos ailesinin bir üyesi olmak için bütün yapmanız gereken harekete geçmek ve ilk adımı atmak.

Aşağıdaki linki tıklayarak yetenek bankamıza üye olup, özgeçmişinizi oluşturabilir ve Rixos Talent Bank’taki ilanlarımıza başvuru yapabilirsiniz.  

İşe alınacak adaylara pozisyonun gerektirdiği yetenek testleri ve yetkinlik mülakatları uygulanmaktadır.

Başvuran adaylara 3 gün içerisinde olumlu/olumsuz geri bildirimde bulunulur.

 

 
 

Rixos'ta

Yaşam

.

Rixos Group; adaletli yönetim, açık iletişim, bireysel sorumluluk, güven ve karşılıklı saygıyı temel alan bir insan kaynakları politikası izler. Rixos çalışanları; eşitlik ve adaleti esas alan büyük bir zincirin halkaları olduklarını hissederler. Huzurlu ve keyifli bir iş yerinde çalışmanın mutluluğunu taşıyan Rixos çalışanları, mesleki ve kişisel eğitimler ile her an kendilerini geliştirme olanağına sahiptirler. Rixos Group çalışanları; kariyer gelişimlerinin objektif ve net kurallarla belirleneceğinin güvencesini yaşarlar.